Koniec Roku z Chronos Development

Koniec roku szkolnego to dla Chronos Development bardzo specjalny czas. Nasza firma objęła patronatem drużyny sportowe w szkołach podstawowych w Zalasewie, a także, co roku, funduje nagrodę rzeczową dla wyróżniających się uczniów. Dlatego mamy zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach zakończenia roku w Szkole Podstawowej nr 1 i nr 2 w Zalasewie. 

To dla nas ogromne wzruszenie, widzieć radość i entuzjazm młodych mieszkańców gminy Swarzędz. Dlatego bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tych doniosłych chwilach.

Młodzieży życzymy radosnych, pełnych pięknych przygód wakacji i bezpiecznego powrotu do szkół we wrześniu. A ósmoklasistom - aby dostali się do wybranych szkół i mogli cieszyć się już bez nerwów wakacyjną aurą.

W zalasewskich szkołach uczą się dzieci mieszkańców naszych największych Osiedli: Osiedla Harmonia, Osiedla Silver House w Zalasewie, a także Świerkowych Tarasów w Rabowicach i Osiedla Husarskiego w Kruszewni. Już niedługo do szkół pójdą młodzi lokatorzy domów przy Olszynowej w Rabowicach. A to nie jest nasze ostatnie słowo - już niedługo rozpoczniemy nowy projekt mieszkaniowy na obrzeżach Zalasewa.  

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności