OSIEDLE GARDENIA - ostatnie wykończenia

Nowe osiedle GARDENIA w Rokietnicy jest już na ostatniej prostej. Wasze domy są niemal gotowe, trwają prace drogowe, dzięki którym będziecie mogli wygodnie dojechać do Waszych posesji.

NIEMAL WSZYSTKIE DOMY SPRZEDANE

Budowę osiedla GARDENIA podzieliliśmy na 7 etapów. Właśnie kończymy budowę ostatniego z nich. Dobiega końca także sprzedaż osiedla. Zostały nam już tylko 3 nowe domy, każdy o powierzchni 91 m2. Domy GARDENII są bardzo lubiane przez naszych klientów, a powodów, dla których wybieracie akurat te domy na swoje nowe mieszkanie, jest bardzo wiele.

ZALETY NOWYCH DOMÓW NA OSIEDLU GARDENIA W ROKIETNICY

Lokalizacja. Osiedle GARDENIA powstaje w spokojnej części Rokietnicy, blisko lasu, a jednak w niewielkiej odległości od sklepów i punktów usługowych. Dojazd do osiedla z Poznania jest wyjątkowo dogodny - możemy skorzystać z wygodnej drogi S11 albo z szynobusu, którym do stacji Poznań Główny dojedziemy w 16 minut. Z kolei z samej stacji do domu - w 6 minut. Młodzież ma do dyspozycji nowoczesną szkołę, w miejscowości nie brakuje przedszkoli. Wszystko, co potrzebne do życia jest w zasięgu spaceru.

Funkcjonalność. Nowy dom musi być przede wszystkim wygodny i funkcjonalny. W domach GARDENII zadbaliśmy o to, by mimo kompaktowego metrażu (domy poniżej 100 m2), doskonale się mieszkało. By nie zabrakło miejsca na gabinet, czy przechowywanie. Łazienki mają okna, aby można je było przewietrzyć i doświetlić. Każdy dom ma ogród i wygodny podjazd.

Oszczędność. W ostatnim etapie zmieniliśmy sposób ogrzewania domów na oszczędniejszy. Zamiast pieców gazowych zastosowaliśmy nowoczesne pompy ciepła, dzięki którym można oszczędzić do 1/3 kwoty, jaką wydalibyśmy na gaz. Dodatkowo to rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej ekologiczne, czyli zdrowsze dla nas i dla naszej planety. Aby w pełni wykorzystać zalety ogrzewania pompą ciepła zastosowaliśmy w naszych domach na sprzedaż w Rokietnicy ogrzewanie podłogowe. 

OSTATNIE DOMY NA SPRZEDAŻ

Ostatni etap Osiedla GARDENIA sprzedał się wyjątkowo szybko. Klienci doceniali wszystkie wymienione powyżej cechy osiedla: lokalizację, funkcjonalność, rozwiązania energooszczędne, ale także układ osiedla i prostą, ponadczasową architekturę. Kupujący chwalą nas także za wykończone kostką drogi osiedlowe i solidne wykonanie domów.

Właśnie wykonujemy podjazdy i alejki w ostatniej części osiedla. Już niedługo będziemy mogli rozpocząć przekazywanie budynków ich właścicielom. Trzymajcie kciuki, żeby pogoda nie pokrzyżowała nam planów.  

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności