OSIEDLE PARK KRUSZEWNIA Z LOTU PTAKA

Google zaktualizowało swoje mapy i już widać na nich powstające właśnie budynki Osiedla Park Kruszewnia. 

ORGANIZACJA OSIEDLA

Główny wjazd na Osiedle dostępny jest od ulicy Białowieskiej i jest to jednocześnie przyszły główny wjazd na osiedle domów jednorodzinnych, a jednocześnie początek najdłuższej i najszerszej drogi osiedlowej, którą roboczo nazywamy Główną Aleją. Od tejże alejki odchodzić będą węższe, kameralne uliczki, przy których zloklizowane są nasz "ptaszyny" - czyli domy jednorodzinne, dwulokalowe oraz domy jednorodzinne jednolokalowe.

Osiedle Park Kruszewnia składa się dziś z 42 lokali mieszkalnych - część z nich ma dodatkowo garaże, część nie posiada garaży, ale ma za to dwa miejsca postojowe. Domy zaprojektowane zostały z głową, tak, aby w przyszłości były wygodnym lokum dla całej rodziny. W przypadku domków nazwanych "Zimorodki", choć są to domy potocznie zwane "bliźniaki" (czyli domy jednorodzinne składające się z dwóch lokali), zadbaliśmy o to, by obecność sąsiada za płotem była jak najmniej odczuwalna. Segmenty jednego domu na sprzedaż są rozdzielone garażami, dzięki czemu rozmowy sąsiadów czy oglądany przez nich film nie będą w żaden sposób zakłócały naszego wypoczynku. Na piętrze domów w Kruszewni zlokalizowaliśmy część prywatną - sypialnie mieszkańców i w każdym segmencie są to niezależne kondygnacje, nie łączące się z częścią sąsiednią.

Z kolei domy na sprzedaż nazywane Raniuszkami, których mury widać w lewym dolnym rogu zdjęcia satelitarnego, to przytulne domy, które mogą rosnąć wraz ze zmieniającymi się potrzebami rodziny, która w nich zamieszka. Na życzenie kupujących możemy nie wykańczać poddasza, wówczas dom będzie wygodnym, parterowym mieszkaniem z ogrodem o powierzchni 51 lub 62 metrów. Wraz z poddaszem użytkowym segmenty domów jednorodzinnych będą miały odpowiednio 82 i 99 metrów. Ale uwaga! Jeśli dodamy do tej powierzchni powierzchę pod skosami i powierzchnię schodów, to będziemy mieć do wykorzystania aż 108 lub nawet 132 m2.

CZEMU WARTO ZAMIESZKAĆ W PARKU?

Funkcjonalny projekt to dla nas podstawa, ale zwracamy też uwagę na to, by nasze domy na sprzedaż były ładne i by przyciągały uwagę. Estetyczne, proste bryły domów jednorodzinnych w Kruszewni ozdobi elegancka płytka elewacyjna i ogromne okna, która będą wpuszczały do wnętrza mnóstwo światła i zapewniały w sypialniach panoramiczny widok. Jednocześnie umieszczenie parapetu na wysokości 85 cm sprawi, że duże przeszklenia nie utrudnią aranżacji pokoi.

DOMY NA SPRZEDAŻ 

Jak widać na zdjęciu satelitarnym, budowa bliźniaków w Kruszewni jest już bardzo zaawansowana. Pierwsze budynki mają już okna, dachy i tynki - prowadzimy teraz prace we wnętrzach, jednocześnie projektując zagospodarowanie terenu. Zależy nam na tym, aby na osiedlu było mnóstwo zieleni. 
Już teraz można wstępnie zarezerwować wybrany dom, umowy rezerwacyjne i deweloperskie będzie można podpisywac w najbliższym czasie.

Osiedle Park Kruszewnia znajdziecie na mapie Google, a poczytać o nim możecie na stronie inwestycji: Park Kruszewnia.

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności