TERCJA - Domy na dobre - premiera nowej inwestycji

Z nieukrywaną radością prezentujemy Państwu nasze nowe dziecko. Przed Państwem TERCJA.
Nazwa, która znaczy "trzecia" po łacinie, ma dla nas wiele znaczeń. Przede wszystkim to trzecia inwestycja budowana przez Chronos Development w Rabowicach pod Swarzędzem. Obok domów szeregowych na Osiedlu Świerkowe Tarasy i kameralnych domów bliźniaczych na Osiedlu OlszyNowa powstaną wygodne domy jednorodzinne, dwulokalowe z garażami. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Swanka i razem z poprzednimi naszymi realizacjami tworzy zwarty kompleks mieszkaniowy.
Tercja to także konotacja ze znanym powiedzeniem, że trzeci dom to ten właściwy, ten na dobre. I choć ukuliśmy hasło "Pierwszy na próbę (ten wynajmowany), drugi na chwilę (pierwsze własne mieszkanie), trzeci na zawsze", to wierzymy, że Tercja, choć przemyślana, jak ten przysłowiowy trzeci dom, który buduje się dla siebie, równie dobrze może być tym pierwszym - od razu trafionym w dziesiątkę. Bo Tercja to dom na dobre.
Decyduje o tym i wygodny rozmiar domu (do wyboru 120 i 136 m2) i bardzo przemyślane warianty wnętrza, z których to Państwo wybiorą to, które dla Waszej rodziny będzie najbardziej optymalne i zieleń, jaka pojawi się na osiedlu.
Wszystkie informacje o naszej nowej inwestycji znajdą Państwo na stronie TERCJI. Zapraszamy - budowa już trwa, a nasi sprzedawcy chętnie pokażą Państwu inwestycję i opowiedzą o jej wszystkich zaletach.

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności