TERCJA PIĘKNIEJE - nowe domy w Rabowicach zyskują elegancką elewację

Wokół budynków na Osiedlu Tercja w Rabowicach pod Swarzędzem stanęły rusztowania, co oznacza rozpoczęcie prac elewacyjnych.

Domy ze szlachetną elewacją 

Projekt Osiedla Tercja jest niebalny. Choć wszystkie domy wyglądają na pozór podobnie, aby zachować porządek architektoniczny nowego osiedla, to jednak każdy z budynków jest nieco inny. Różnią się kolorem i układem okien, a także wielkością i obecnością garażu. Do wyboru są domy większe, z garażami, a także mniejsze,w  których możemy wybrać, czy chcemy kupić dom z garażem, wolimy dwa zewnętrzne miejsca postojowe i intymną część gościnną.

Domy różnić się będą także kolorem elewacji. Każdy z nich w połowie zostanie pokryty cegłą kwarcową, jednak część domów będzie miała kolor grafitowy, a część ceglasto rudy.

Nasi specjaliści od elewacji właśnie rozstawili rusztowania i rozpoczęli prace ociepleniowe i wykończeniowe przy ścianach nowych domów w TERCJI. Już niedługo będziemy mogli podziwiać domy TERCJI w pełnej krasie. 

Jeśli chcecie zobaczyć, jak zaprojektowaliśmy domy bliźniacze TERCJI, koniecznie sprawdźcie STRONĘ INTERNETOWĄ OSIEDLA.

 

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności