Zamykamy AURĘ

Prace przy domach w pierwszym etapie AURY idą jak burza! W pierwszych budynkach zamontowaliśmy deskowanie dachów, na których już niedługo pojawią się dachówki. W części domów zamonotowano także okna. Zdradzimy Wam po ciuchu, że widoczne na wizualizacjach wielkie okna w sypialni, w rzeczywistości robią jeszcze lepsze wrażenie. Są obłęne! Koniecznie umówcie się i wpadnijcie zobaczyć, jak piękne widoki rozpościerają się z tych okien.

Tytuł dzisiejszego wpisu jest oczywiście nieco przekorny, bo domy w Komornikach przy ulicy Młyńskiej są wciąż dostępne. Choć jedna z naszych najlepiej sprzedających się inwestycji, ciągle mogą Państwo stać się właścicielami nowego domu w AURZE - Willach przy Parku. Do wyboru mają Państwo domy wielkości 160 m2 i 141 m2. Każdy z domów ma garaż i piękny, duży ogród. Szczegóły dotyczące domów w Komornikach znajdziecie Państwo na stronie internetowej poświęconej inwestycji.

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności