ZAPRASZAMY na Drzwi Otwarte

Aura za oknem coraz bardziej sprzyja spotkaniom w ogrodzie, a sobota to idealny czas, by na spokojnie obejrzeć swój przyszły dom. Jeśli połączymy te dwa fakty - wnioski będą oczywiste - już w najbliższą sobotę, 11 maja, zapraszamy do Komornik na Drzwi Otwarte.

Dlaczego warto obejrzeć dom podczas Drzwi Otwartych.

Drzwi Otwarte w nowej inwestycji to doskonała okazja, aby dokładnie poznać miejsce, w którym planujemy zamieszkać i to w najbardziej dla nas odpowiednim czasie - bez zrywania się z pracy, bez pośpiechu. Nasi sprzedawcy pracują zwykle od poniedziałku do piątku i zdajemy sobie sprawę, że dla wielu naszych Klientów przyjazd na budowę przed lub po pracy to często duże wyzwanie. A wiadomo, że kupując nowy dom, chcemy go dokładnie obejrzeć, zapytać o wszystko, poczuć klimat miejsca, które ma stać się naszym miejscem na ziemi. A na to trzeba czasu. Dlatego, specjalnie dla Klientów rozważających zakup Willi przy Parku w Komornikach, przygotowaliśmy kolejne spotkanie weekendowe. Organizując Drzwi Otwarte rezerwujemy dla Państwa sobotę. Czekamy silną ekipą, aby pokazać Wam całą inwestycję - od eleganckiego domu pokazowego, w którym prezentujemy potencjał, jaki kryje się w domach inwestycji AURA. Wille przy Parku, poprzez powstające domy, spośród których możecie Państwo wybrać ten swój - jedyny i niepowtarzalny, aż po miejsce, gdzie powstaną ostatnie etapy inwestycji. A wszystko w przyjaznej atmosferze towarzyskiego spotkania.

Gdzie i Kiedy?

Najbliższe Drzwi Otwarte odbędą się w sobotę, 11 maja, w godzinach od 10.00 do 15.00. Będziemy czekać na Państwa w domu pokazowym inwestycji AURA. Wille przy Parku przy ulicy Leśnej Aury 1/1 w Komornikach. 

Dlaczego warto się umówić na konkretną godzinę?

Drzwi otwarte to czas, kiedy można do nas po prostu wpaść z wizytą. Zachęcamy jednak do wcześniejszego umawiania się na konkretną godzinę, aby mieć pewność, że jeden ze sprzedawców będzie miał czas wyłącznie dla Was. Dlatego prosimy o telefoniczne umówienie się na spotkanie. Czekamy na Państwa telefony pod numerem 734 446 244. Telefoniczna rezerwacja godziny spotkania sprawi, że będziemy do Państwa dyspozycji dokładnie wtedy, kiedy planujecie się pojawić w Komornikach, by obejrzeć swój nowy dom.   

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności