ZMIERZ SIĘ Z MARZENIAMI - zapraszamy na Drzwi Otwarte

W sobotę, 25 czerwca 2022 roku, od godziny 10.00 do 15.00, będziemy czekać na Państwa na Osiedlu Husarskim w Swarzędzu - Kruszewni. Drzwi Otwarte, na które serdecznie zapraszamy, to doskonała okazja, by przymierzyć się do swojego wymarzonego mieszkania. To gratka szczególnie dla tych, którzy w ciągu tygodnia są zabiegani i nie mają możliwości umówienia się na spotkanie. Nasi sprzedawcy oprowadzą Państwa po przygotowanych do odwiedzenia mieszkaniach wszystkich typów: lokalach na parterze z ogrodem, o powierzchni 50 m2, mieszkaniach na piętrze, z rozległym poddaszem, które mają 59 m2 i dodatkowe 56 metrów strychu oraz dwupoziomowych mieszkaniach z ogrodami i poddaszem, o powierzchni 61 m2 (plus 32 m2 strychu).
Goście zainteresowani zakupem mieszkań na Osiedlu OlszyNowa są również mile widziani - chętnie zawieziemy ich na budowę w Rabowicach, gdzie będzie można wejść do niemal gotowych nowych domów i poczuć się, jak u siebie. W Rabowicach czekają na Państwa domy z ogrodami o powierzchni 83 i 92 m2.

Podczas Drzwi Otwartych będzie można dowiedzieć się, jak przebiega proces zakupu mieszkania lub domu, jakie są niezbędne dokumenty przy zakupie nieruchomości, zadać pytania na temat standardu lokalu, jego wykończenia, ale przede wszystkim - wejść do wnętrz mieszkań, zmierzyć, czy w sypialni zmieści się ulubiony fotel, a w jadalni - stół dla całej rodziny. Poczuć klimat Waszego nowego mieszkania lub domu.

Na każdego gościa czekać będzie upominek, który pomoże zmierzyć wszystkie kąty.

Czekamy na Państwa. Do zobaczenia,  

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności