Osiedle Świerkowe Tarasy na ukończeniu

Nasza pierwsza inwestycja w Rabowicach - Świerkowe Tarasy, właśnie wkroczyła w ostatnią fazę budowy. Wszystkie budynki są już gotowe, obecnie układana jest nawierzchnia na końcowym odcinku drogi, stawiane są ostatnie ogrodzenia. Za chwilę nasze nowe osiedle w Rabowicach uznamy za zakończone. 

Planując Osiedle Świerkowe Tarasy staraliśmy się zaplanować wygodne i dobrze wykończone miejsce do życia. Inwestycja ma wykończone i wyłożone kostką, szerokie drogi, plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Bardzo się cieszymy, że wszystkie mieszkania przygotowane dla Państwa na Świerkowych Tarasach zostały sprzedane i mają już swoich mieszkańców.

Jeśli planowali Państwo zakup mieszkania w Rabowicach, to nadal nic straconego. Chociaż lokale na Świerkowych Tarasach zostały wyprzedane, wciąż jeszcze mamy ofertę kompaktowych, funkcjonalnych domów na sąsiednim osiedlu - Olszynowej. Czekają tu na Państwa domy o powierzchni 83 m2 i 91 m2. Nowe osiedle, zgodnie ze standardem Chronos Development, będzie miało przygotowane drogi, oświetlenie, dwa miejsca postojowe do każdego mieszkania. Zapraszamy do Rabowic. 

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności