WYSTAWA DEWELOPERÓW W POSNANII - POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

do 19 czerwca można oglądać poznańskie inwestycje deweloperskie w jednym miejscu - w patio na parterze centrum handlowego POSNANIA.

NAJLEPSI DEWELOPERZY I NAJLEPSZE INWESTYCJE

Do 19 czerwca, w centrum handlowym Poznania będzie można zapoznać się z najciekawszymi inwestycjami deweloperskimi w Poznaniu i okolicach. Swoje mieszkania i domy na sprzedaż prezentuje 14 deweloperów zaproszonych do udziału w wydarzeniu. Wśród 28 prezentowanych inwestycji znajdziecie także dwie nasze inwestycje mieszkaniowe w Swarzędzu: designerskie domy w Rabowicach - TERCJĘ oraz właśnie kończone bliźniaki w Rabowicach - Osiedle OlszyNowa .

Przy okazji wakacyjnych zakupów będzie można zapoznać się z podstawowymi informacjami o domach i mieszkaniach na sprzedaż, zobaczyć wizualizacje, a za pomocą QR- kodów zamieszczonych przy inwestycjach - wejść na strony internetowe inwestycji o obejrzeć dokładnie domy na sprzedaż. Czekamy także na Wasze telefony ze wszystkimi pytaniami, jakie się Wam nasuną.  

ZAPYTAJ O NASZE DOMY NA SPRZEDAŻ W RABOWICACH

Jeśli nie zdążycie Państwo do Posnanii, albo jest Wam nie po drodze - zawsze czekamy na Was z kawą w biurze sprzedaży w Luboniu lub bezpośrednio na budowie naszych nowych domów. Najlepiej umówić się telefonicznie na najbardziej odpowiadająca Państwu godzinę. Zapraszamy do kontaktu mailowego: sprzedaz@chronos.poznan.pl lub telefonicznego, pod numerami: 690 120 120 lub 734 446 244.

 

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności