Dziękujemy za docenienie!

Chronos Development w swój znak firmowy wpisał hasło "Budujemy z pasją!" Pasja napędza nas do działania, ale jest także tym, co podziwiamy u innych - determinacja w dążeniu do celu, ciężka praca nad osiągnięciem sukcesu i czerpanie ogromnej satysfakcji z tego, co robimy - to wg nas cenne cechy, które powinniśmy pielęgnować. Dlatego od lat wspieramy zespoły sportowe w szkołach znajdujących się w naszych gminach. Naszych, czyli w tych gminach, w których budujemy nowe osiedla.
Dlatego ogromnie ucieszyło nas spotkanie w Szkole Podstawowej Nr 2 w Zalasewie, podczas którego otrzymaliśmy przepiękne podziękowania za zaangażowanie i współpracę z tą placówką. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za docenienie i nagrodzenie naszego wkładu w rozwój szkoły. Dziękujemy.

Do Szkoły Podstawowej numer 2 w Zalasewie uczęszczają między innymi młodzi mieszkańcy nowych domów w Zalasewie i Rabowicach  - młodzież z Osiedla Harmonia i Osiedla Silver House, czy Osiedla Świerkowe Tarasy. A my czujemy się zobowiązani, by tę młodzież wspierać w rozwijaniu ich sportowych pasji. 

Nie osiadamy na laurach - nadal planujemy wspierać Szkoły w Zalasewie, Swarzędzu i Rokietnicy, a Państwu mamy nadzieję niedługo zaproponować nowe inwestycje w gminie Swarzędz. Tymczasem zapraszamy do Rabowic i Kruszewni, gdzie budujemy dwie inwestycje - osiedle kompaktowych, ale wyjątkowo funkcjonalnych mieszkań z ogrodami lub balkonami i poddaszem oraz mieszkań trzykondygnacyjnych w Kruszewni, a takżewygodne domy z pełną infrastrukturą (droga z kanalizacją deszczową, oświetlenie ulic, kanalizacja) w Rabowicach . Do zobaczenia na budowie!

 

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności