Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów

Już w ten weekend będziemy czekać na Państwa na stoisku A1 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. 12 i 13 marca odbędą się tam Targi Mieszkań i Domów. 

Targi to dla nas prawdziwe święto - okazja do rozmów z Państwem, poznania Waszych preferencji i oczekiwań. Z przyjemnością zaprezentujemy wszystkie nasze inwestycje - od mieszkań z ogrodami lub poddaszem na Osiedlu Husarskim w Swarzędzu - Kruszewni, poprzez wygodne domy o najczęściej poszukiwanym metrażu 80-100 m2 na Osiedlach OlszyNowa w Swarzędzu - Rabowicach i Gardenia w Rokietnicy, aż po przestronne i komfortowe wille AURA - Wille przy Parku w Komornikach. Wśród budowanych przez nas domów każdy znajdzie propozycję dla siebie. Zróżnicowana powierzchnia lokali i ogrodów pozwala dokonać wyboru zgodnie z Państwa potrzebami.

Czekamy na Państwa w sobotę od godziny 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 16.00. Bilety można zakupić on-line na stronie poznan.targimieszkan.pl. Cena biletu wstępu to 10 zł.   

 

Powrót

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności