Luboń, Apartamenty Poniatowskiego

Opis inwestycji

Apartamenty Poniatowskiego to domy jednorodzinne o charakterze willowym przy ul. Poniatowskiego w Luboniu. Atrakcyjna architektura, wyjątkowa lokalizacja oraz metraż oferowanych przez nas mieszkań sprawiają że jest to niepowtarzalna oferta dla wymagających klientów.

Atrakcyjna architektura wzbogacona jest przez wiele wysokiej jakości elementów wyposażenia (duże okna w kolorze drewna, rolety zewnętrzne, duże balkony, ozdobne balustrady), które nadają wyjątkowy charakter i prestiż naszej inwestycji.

Funkcjonalność naszych mieszkań polega na sensowym zaprojektowaniu układu pomieszczeń. Dodatkowym atutem, który chwalą nasi klienci, jest możliwość aranżacji wnętrza, poprzez zbudowanie ścianek działowych zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami.

Oferujemy mieszkania trzypokojowe (68,82 m2) oraz czteropokojowe (z antresolą 92,24 m2). Każde z mieszkań posiada ogródek. Mieszkania są bezczynszowe.

Lokalizacja

Sprawdź nasze aktualne inwestycje

Sprawdź

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności