Palędzie, Domy w Palędziu

Opis inwestycji

Palędzie to miejscowość położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Dopiewo. Miejscowość graniczy z Dąbrówką, Gołuskami i Dopiewcem.


Inwestycja Domy w Palędziu to budynek mieszkalny, jednorodziny w zabudowie bliźniaczej. Metraż oferowanego przez nas domu to 95,6 m2, każdy z domów posiada własny przestronny ogród, miejsca parkingowe na terenie posesji. Lokalizacja naszej inwestycji pozwala na bardzo szybką komunikację z centrum Poznania, oraz punktami takimi jak Centrum Handlowe King Cross Marcelin, czy Centrum Handlowe Auchan Komorniki.


Inwestycja położona jest w otoczeniu zabudowy willowej. Jest to idealna inwestycja dla osób pracujących w Poznaniu, a ceniących sobie spokój i czas wspólnie spędzony z rodziną po pracy, w miłym przyjaznym otoczeniu zieleni, we własnym ogrodzie.


Architektura naszej inwestycji jest spójna z otaczającą nas zabudową domów jednorodzinnych. Elegancki charakter elewacji podkreślają okna w kolorze złotego dębu, oraz nowoczesne wykusze okienne.


Dodatkowy atut inwestycji to wewnętrzna droga, pozwalająca utrzymać kameralny charakter zabudowy.

Lokalizacja

Sprawdź nasze aktualne inwestycje

Sprawdź

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności