Rokietnica, Willa Jaśminowa

Opis inwestycji

Willa Jaśminowa to jedna z naszych inwestycji, w urokliwej miejscowości Rokietnica, oddalonej o 20 minut od Poznania. Budynek wielorodzinny, usytuowany na narożnikach ulic Brzozowej i Jaśminowej na Osiedlu Parkowym w Rokietnicy.

Atrakcyjna lokalizacja to jeden z wielu czynników, które wyróżniają naszą inwestycję. Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej, cichej i przyjaznej okolicy to mieszkania w Willi Jaśminowej są właśnie dla Ciebie.

Atrakcyjna architektura wzbogacona jest przez wiele wysokiej jakości elementów wyposażenia (duże okna w kolorze drewna, rolety zewnętrzne, duże balkony, ozdobne balustrady, siec teletechniczna i inne).

Oferujemy komfortowe mieszkania od 41m2 do 87m2. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają własne ogrody a mieszkania na piętrach duże wygodne balkony. W cenę mieszkania wliczone jest miejsce parkingowe na terenie nieruchomości. Mieszkania są bezczynszowe.

Lokalizacja

Sprawdź nasze aktualne inwestycje

Sprawdź

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności