Rokietnica, Willa Kasztanowa

Opis inwestycji

Willa Kasztanowa to jedna z naszych inwestycji, w urokliwej miejscowości Rokietnica, oddalonej o 20 minut od Poznania. Budynek wielorodzinny, usytuowany na narożnikach ulic Brzozowej i Kasztanowej na Osiedlu Parkowym w Rokietnicy.

Atrakcyjna lokalizacja to jeden z wielu czynników, które wyróżniają naszą inwestycję. Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej, cichej i przyjaznej okolicy to mieszkania w Willi Kasztanowej są właśnie dla Ciebie.

Inwestycja posiada wiele wyjątkowych cech, dzięki którym możesz wybrać mieszkanie z naszej oferty na swój nowy dom.

Atrakcyjna architektura wzbogacona jest przez wiele wysokiej jakości elementów wyposażenia (duże okna w kolorze drewna, rolety zewnętrzne, duże balkony, ozdobne balustrady, siec teletechniczna i inne).

Funkcjonalność naszych mieszkań polega na sensowym zaprojektowaniu układu pomieszczeń. Dodatkowym atutem, który chwalą nasi klienci, jest możliwość aranżacji wnętrza, poprzez zbudowanie ścianek działowych zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami.

Oferujemy komfortowe mieszkania od 46m2 do 106m2. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają własne ogrody a mieszkania na piętrach duże wygodne balkony. W cenę mieszkania wliczone jest miejsce parkingowe na terenie nieruchomości. Mieszkania są bezczynszowe.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt.

Mieszkania w tej inwestycji są już sprzedane, zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami.

Lokalizacja

Sprawdź nasze aktualne inwestycje

Sprawdź

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Czytaj więcej ».

Akceptuję politykę prywatności